?

Log in

No account? Create an account

Postcrossing in Ukraine

Join the postcard revolution

Location:
Membership:
Open
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
postcrossing


Ласкаво просимо у спільноту проекту Postcrossing в Україні. Спільнота має на меті стати місцем зустрічі всіх українських учасників Postcrossing, а також місцем для обговорення всіх питань, пов'язаних з цим проектом.

Коротко про основну ідею Postcrossing:

Мета проекту - дозволити людям отримувати листівки з усього світу, безкоштовно. Тобто практично безкоштовно! Основна ідея така: якщо ви вiдсилаєте листівку, то отримаєте як мінімум одну натомість від випадкового посткросера з якогось куточка земної кулі. Для цього необхідно:

1. зареєструватись на сайті Postcrossing
2. отримати адресу через сайт
3. відправити за цією адресою листівку
3. чекати отримання листівки у відповідь, яка прийде до вас від незнайомої людини
4. зареєструвати отриману листівку в системі

Ви можете одночасно відправляти до 5 листівок, які знаходяться в дорозі. Щойно одна з ваших листівок буде зареєстрована одержувачем, ви відразу ж можете відправляти наступну листівку. Кількість листівок, які дозволено відправляти одночасно, збільшується залежно від кількості листівок, які ви відправили!

Про Україну в проекті Postcrossing Ви можете дізнатись ТУТ

На прохання учасників спільноти подаємо основні поради щодо відправлення листівок:

1. ви можете відправляти будь-яку листівку.
2. листівка відправляється без конверта. тільки листівка і марка.
3. марка або к-сть марок на листівці повинні відповідати сумі марок, котрі йдуть закордон.
4. листівка найчастіше підбирається відповідно до побажань отримувача.
5. зазвичай відправляють листівку з виглядом Вашого рідного міста/краю.
6. завжди будуть цікаві листівки не тільки з краєвидом Вашого міста, але й інших міст/куточків України.
7. у Postcrossing часто є люди, які НЕ люблять отримувати handmade листівок та листівок, що пов'язані з рекламою або із зображенням тварин.
8. є люди, які навпаки люблять отримувати листівки із тваринами, квіточками, різноманітною природою і т.д.
9. є люди, які хочуть отримати нестандартну листівку, наприклад, у ретро стилі, у стилі арт, зі зображенням чоловіків/жінок/дітей або нестандартного життя міста.
10. на листівці зазвичай пишуть про те хто ти/звідки ти; про хобі; про погоду; про сім'ю; про уподобання; про те, що зображено на листівці; про рідну країну, місто і т.д.
11. мова написання найчастіше англійська, але звичайно, якщо Ви надсилаєте листівку, наприклад, в Німеччину і добре володієте німецькою, то чому б Вам не підписати листівку цією мовою? як мінімум, для отримувача це буде несподіванкою.
12. це тільки найпоширеніші стандартні поради щодо відправлення листівок. але ніхто не відміняв креативність та фантазію. успіхів! :)

Happy postcrossing!


Postcards Exchange
Дизайн журнала от Дизайны Ники

Categories

армия, город, история, криминал, образование, общество, политика, происшествия, работа, религия, финансы, экология, знаменитости, игры, искусство, кино, литература, музыка, спорт, фантастика, еда, животные, природа, путешествия, косметика, медицина, здоровье, авто, дизайн, мода, эзотерика, дети, семья, it, авиация, компьютеры, космос, наука, производство, техника, технологии, россия, 18+, отношения, юмор, психология, отзывы, рукоделие, лытдыбр, экономика, транспорт, напитки, архитектура, праздники, театр, рыбалка, фотография, птицы, цветы, ссср, беларусь

Statistics